Home

Ülök a wc n a wc lécén

Ülök a Wc-n, szélének lécén, de most jön ám a hír. Nincs budipapír. B*ssza meg a jeges medve. Itt ülhetek egész este, sz*ros seggel keseregve Ülök a WC-n, WC-nek a lécén, csípnek a legyek; na én mostmár megyek! Most jön a rossz hír: elfogyott a WC-papír! B*ssza meg a jegesmedve, itt ülhetek egész este. BUM! :D :D. 2011. júl. 24. 01:30. Hasznos számodra ez a válasz? 7/16 anonim válasza: Itt ülök a vécén, a büdös vécén Ülök a wc-n a büdös wc lécén.A nap betüz a büz elüz csipkednek a legyek én inen megyek.De most jöt a hir hogy elfogyot a wcpapir bassza meg a jegesmedve de el vagyok keseredve. Itt ülök a wc-n a büdös wc-n.A nap betüz a büz kiüz.Nem vagyok én fakir de elfogyot a wcpapir.Bassza meg a jeges medve itt ülhetek egész este Ülök a wc-n,a véce lécén.A nap betűz, a bűz elűz,csipkodnak a legyek,na én innen megyek. De most jött a hír,hogy elfogyott a wc papír. Bassza meg a jeges medve,itt ülhetek egész este. Vakarhatom szőrös tököm,ülhetek a hideg kövön. 94. Ha a székleted lágy, ne a társadalomban keresd a hibát /Lenin/ 95 Ülök a WC-n, WC lécén, a nap betűz, a bűz kiűz, jönnek a legyek; na én innen megyek! Most jön a rossz hír: elfogyott a WC-papír! B*ssza meg a jegesmedve

Ülök a Wc-n, szélének lécén, de most jön ám a hír

1. Ülök a vécén, a vécének a lécén, Alattam a szarom, tehát én most szarok. Most jön a hír: nincsen papír! B*ssza meg az inges medve, itt ülhetek egész este. A hideg kövön lefagy a tököm. Jönnek a legyek, na én mostmár megyek! Ülök a WC-n, a WC egyik lécén
  2. 127. Ülök a wc-n, a véce lécén.A nap betűz, a bűz elűz, csipkodnak a legyek, na én innen megyek. De most jött a hír, hogy elfogyott a wc papír. Bassza meg a jeges medve, itt ülhetek egész este. Vakarhatom szőrös tököm, ülhetek a hideg kövön. 128. Ha a székleted lágy, ne a társadalomban keresd a hibát /Lenin/ 129
  3. Ezt én úgy ismerem, hogy: Ülök a WC-n, a WC lécén. A nap betûz, a bûz elûz. Jönnek a legyek, na én innen megyek! Jön a hír, nincs WC-papír! meg a jegesmedve, itt ülhetek egész este! + - Re: *** HIX MOKA *** #2534 : VÁLASZ : Feladó

Ülök a wc-n, wc-nek lécén, előttem sarok, én meg sz@rok. #345 tildy nagyúr vtechun #344. Új Válasz 2005-03-29 21:31:23 #345. Új hozzászólás Összes hozzászólása itt Válaszok az összes hozzászólására itt Válaszok erre a hozzászólásra. Privát üzenet küldése 33. Ülök a Wc-n, a Wc lécén jönnek a legyek, na, én innen megyek! 34. Zúg a szél, zörög a haraszt, ablakom alatt megáll 1 paraszt, körülnéz, lekuporodik. Hát az isten verje, hát nem oda szarik! 35. Arcom kerek szemem ragyog, ha keresel sz rni vagyok. 36. Ha keményet szarsz, gondolj anyádra, ő is ilyen szenvedés árán hozott. Tisztelt mindenki ! Annak idején - talán a Forrásban ? - sorozatban észleltem összegyűjtve és kielemezve, ocsmány népi verseket. Ocsmány ide, ocsmány oda - a maguk nemében bájosak voltak. Egyre emlékszem - talán jól -, a címére viszont nem: Szép a pina mer' fekete, Mer' az Isten teremtette. Szí'va magot is tett bele, Hogy a bögyörőt bevegye, Hogy a bögyörőt bevegye. Mókás WC feliratok. Új hozzászólás. Nyitotta: bandikaa Hozzászólások sorrendje: Időben csökkenő Időben növekvő Alacsonyra értékeltek elrejtése. Ülök a WC-n, WC lécén, a nap betűz, a bűz kiűz, jönnek a legyek; na én innen megyek! Én is láttam egy feliratot egy németországi autópálya-megálló wc-jében

EZ a vers (dalszöveg vagy fenne tudja mi) hogy folytatódik

HEWI active+ WC-Bürste 477

Egy 21km-es futóversenyen vagyok 18 kilométernél és ülök a WC-n, (a WC lécén) kompressziós zoknira tolt rajtszámövvel. Azon gondolkozok, hogy van-e itt a szekszárdi kilátó alatt Edge, meg 3G kapcsolat, meg hogy megszakad-e a Garmin órám örök és megbonthatlan barátsága a műholdakkal, vagy hogy az endomondo tovább tudja-e streamingelni a futásom adatait a hypertérbe. Ülök a WC-n, térdemen a könyv, én meg a könyvben. Szeretek olvasni, olyan mintha gondolat kölcsönzőben lennék, és még vissza sem kell időre vinni. Na meg az ember különböző szerepekbe bújhat, én meg világ életemben színész akartam lenni

Vicces falfirkák WC-be - HuPont

ülök a wc-n a wc csésze szélén most jött a hír hogy elfogyott a wc papír bassza meg a jeges medve itt ülhetek egész este itt ezen a hideg kövön majd lefagy a szaros tököm xdd (csoki Tied a WC magadnak szarsz - mondta Engels és Marx 17. Ha köcsögölni akarsz, hívd fel Palit!! 18. A Tartályból inni tilos!!! 19. Ha 3-nál többször rázod az már maszturbáció! 20. Ne zárd be! Most nézd meg, bent ragadtál magaddal!! by Latsza 21. Amíg leng a lánc, meleg az ülőke Hobbielektronika.hu, Elektronikáról Neked! Fórum témák › [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topikOFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topi

wc-s falfirkák:::..

Brosse WC avec brosse pour les bords

egy döglött légy vagyok a WC lécén ref.: Egy buborék vagyok a sörödben,egy csepp vagyok ebben a pöcegödörben a hüvely gombád a hónalj szagod, az összes pukiszagú testhajlatod, mint sült szalona a túrós csuszában,mint az ötödik a 4-es IFÁban, a paplanod alatt a fingnak a szaga, vagy csak egy ostoba divatpunk taraja Mikor először láttam a videót gyermekkorom boldog órái jutottak eszembe, mikor Colman Anival az udvari WC-ben nem a cigizést kóstolgattuk, hanem első versikénket skandáltuk, ami így belegondolva ma már teljesen internet kompatibilis: Ülök a WC-n, a WC-récén, A nap betűz, A bűz kiűz. A legyek a falon a batnak Egy 21km-es futóversenyen vagyok 18 kilométernél és ülök a WC-n, (a WC lécén) kompressziós zoknira tolt rajtszámövvel. Azon gondolkozok, hogy van-e itt a szekszárdi kilátó [...] Szekszárdon szaladtam Dagadt Köcsög 2012-05-06T22:36:00+00:0 DÖK tábor 2010Cartmen szerepébeb Perényi SzabolcsKi a lányokhoz jár a sötétbe wc papír nélkül szarn Miki, végső kétségbeesésében bezárkózott a budiba, hogy ott hunyjon el békében... Rest in Peace :(Facebook: https://www.facebook.com/Corvinus-144299962595721..

ülök a wécén a wécé lécén kezemben újság nézem miújság. Valami zörög mire hátra nézek jé egy farok, ja nem is farok, csak én szarok. A kezemben újság, tovább nézem miújság. A nap betűz a bűz kiűz, az izzadt hátamon kurelnak a legyek, na mostmár lassan megyek. Közben megjött a hír, nincs wécépapir Egy pillanatra megfordul a fejemben, hogy egyedül ülök autóba, és hazamegyek Dorothy apjáért, Jeremiah-ért, de az azonnal érte jönne, és én nem szeretném Dorothyt még kínosabb helyzetbe hozni. Még akkor sem, ha azt sem tudom, hogy miből ered ez az egész. Anyám és Hannah kint állnak a csarnok bejáratánál, szerintem még. Az ún. WC(költészetet és szóbeli költészetet nem lehet igazán elhatárolni egymástól, hiszen a beszédfolyamatba gyakran építenek be tipikus feliratokat. Fényesebb a szarnál a kar. Még a legkeményebbek is beszarnak. Álló utasok kapaszkodjanak! Ülök a vécén, a vécé lécén, A nap betűz, a bűz kiűz. Lyukba szarjál ne a. Mi az hogy Gunyesz? - A megfejtés az alföldi tanyavilág egykori szőlőültetvényein álló csőszházak körül keresendő. Ugyanis a csőszház az egyfajta kunyhó szerű épület, ami a kiskunsági nyelvjárásnak köszönhetően helyenként az ún. gunyhó szóra módosul (lásd még pl: birka-birke-birge-bürge). Nahát ennek egy felsőszőlők-beli hétköznapi változata a. A jurtaváz felső lécén akasztókampók helyezkedtek el, amelyre a fegyvereket, nyergeket, szíjakat, szerszámokat és az edényeket akasztották fel. A sátor rúdjára kilenc ősükre emlékeztető ábrát akasztottak, a tulipánosláda fölé pedig a sátrat védő jó szellem ábrázolását helyezték el valamilyen formában

Mókás WC feliratok - Index Fóru

Brosse a wc - tous les fournisseurs - brosse wc manche

Video: WC-s topic Page 13 CanadaHun - Kanadai Magyarok Fórum

wc suspendus en granit 10-14 - Pierre², Granit André DEMANGEAbattant WC Zen Vert - Paris-prixBrosse WC Brosse chromée, noir | Leroy MerlinBrosse silicone wc – Ustensiles de cuisine