Home

Noi vízilabda olimpia

Olimpiai Játékok - női 2020 élőben - kövesd a(z) Olimpiai Játékok - női eredményeit élőben, meccsek és statisztikák a Livesport.com oldalain 2020-as női vízilabda-Európa-bajnokság: 2020. január 12-25. Budapest: 1 Orosz Olimpiai Bizottság : 2018-as Ázsia-játékok: 2018. augusztus 16-21. Jakarta: 1 Kína : Olimpiai selejtezőtorna: 2021. január 19-24. Trieszt: 2 Magyarország Hollandia : Összesen 1

Vízilabda: Olimpiai Játékok - női 2020 élőben - eredmények

A női vízilabda-válogatott elődöntőbe jutott, miután 14-11-re legyőzte Hollandiát a tokiói olimpia női pólótornájának negyeddöntőjében. Női vízilabdatorna, negyeddöntő: Magyarország-Hollandia 14-11 (4-3, 4-4, 2-2, 4-2 A női vízilabda-válogatott a hollandokat verte, elődöntős az olimpián. MTI/Kovács Tamás. A magyar női vízilabda-válogatott hatalmas meccsen 14-11-re legyőzte Hollandiát, ezzel a tokiói olimpia elődöntőjébe jutott. Spanyolország lesz majd az ellenfél csütörtökön Vízilabda. Hirdetés. Hirdetés. Akár 15.000 Ft fogadási kreditekben új bet365 ügyfeleknek. Segítség: Ez a(z) Olimpiai Játékok - női 2020 eredményeinek oldala a Kézilabda/Világ szekcióban. Olimpiai Játékok - női 2020 részeredmények és végeredmények, Olimpiai Játékok - női 2020 eredmények és további információk. Olimpiai Játékok / Női vízilabda negyeddöntő: Hollandia - Magyarország mérkőzés . Bakancslistához adom. sportműsor, 65 perc. Értékelés: 16 szavazatból Szerinted? 6 hozzászólás Egyéb epizódok: Epizód lista . Megosztom Facebookon; Szerkeszd te is a Port.hu-t! Ha hiányosságot találsz, vagy valamihez van valamilyen érdekes.

Büntetők után ismét negyedik a női vízilabda-válogatott

Megvan a magyar női vízilabda első olimpiai érme: 11-9-re nyerte a válogatott az oroszok elleni bronzmeccset. A magyar női vízilabda-válogatott a harmadik helyért játszik az oroszokkal a tokiói olimpia utolsó előtti versenynapján. 2016-ban, Rio de Janeiróban ugyanez a két válogatott játszott a harmadik helyért, akkor az orosz. 07:45 Bukhatják a britek az olimpiai ezüstérmüket Tokiói témák - Olimpia 2021 FÉRFI VÍZILABDA-VÁLOGATOTT NŐI VÍZILABDA-VÁLOGATOTT KOZÁK DANUTA CSIPES TAMARA BODONYI DÓRA KÁRÁSZ ANNA MAROSI ÁDÁM HÁRSPATAKI GÁBOR KOVÁCS SAROLTA KAJAK-KENU VÍZILABDA ÖTTUSA BIRKÓZÁS KORONAVÍRUS ÉREMTÁBLÁZAT PONTSZERZŐ A magyar női vízilabda-válogatott megszerezte a harmadik helyet szombaton a tokiói olimpián, miután 11-9-re legyőzte az orosz csapatot, és ezzel első olimpiai érmét nyerte. A női válogatott a legutóbbi három olimpián mindig a negyedik helyen végzett, Rióban éppen az oroszoktól kapott ki a bronzmeccsen Kikapott Kínától a női vízilabda-válogatott, nem sikerült megszerezni a csoportgyőzelmet. Márványi Péter 2021.08.01. 08:12. A csoportelsőségért szállt medencébe a magyar női vízilabda-válogatott, amely a csoportküzdelmek utolsó körében Kínával találkozott. Bíró Attila szövetségi kapitány csapatának a döntetlen.

A magyar női vízilabda-válogatott a címvédő Egyesült Államok, valamint Oroszország, Kína és Japán csapatával szerepel majd egy csoportban az olimpián. A női vízilabda-válogatott bő olimpiai kerete. kapusok: Gangl Edina (UVSE), Kasó Orsolya (FTC), Magyari Alda (Dunaújváros Magyar Olimpiai Bizottság hivatalos honlapja. 1904 St. Louis. 1900 Párizs. 1908 London. 1912 Stockholm. 1920 Antwerpen. 1924 Párizs. 1932 Lake Placid. 1928 Amszterdam. 1928 St. Moritz. 1932 Los Angeles. 1936 Berlin. 1936 Garmisch-Partenkirchen. Tokió 2020 Bronzérmes a női vízilabda válogatott

Olimpiai Játékok / Női vízilabda: ROC - Magyarország mérkőzés . Bakancslistához adom. sportműsor, 71 perc. Értékelés: 16 szavazatból Szerinted? 6 hozzászólás Egyéb epizódok: Epizód lista . Megosztom Facebookon; Szerkeszd te is a Port.hu-t! Ha hiányosságot találsz, vagy valamihez van valamilyen érdekes hozzászólásod. A magyar női vízilabda-válogatott zsinórban három olimpiai negyedik hely után megszerezte a szakág első olimpiai érmét, egy bronzot. Athénban szerepelt először olimpián magyar női csapat, ott hatodik lett, 17 évet kellett várni arra, hogy meglegyen az első olimpiai medália. Kiböjtöltük A magyar női vízilabda-válogatott olimpiai kvótáért küzd Triesztben. Többszöri időpontmódosítás után január 19-től küzd a még szabad két olimpiai kvóta egyikéért nyolc női vízilabda-válogatott Triesztben, köztük a Bíró Attila által irányított magyar csapat. Hatalmas a tülekedés a két kvótáért, mert a nyolc.

Női vízilabdatorna a 2020

Elődöntős a riói olimpián a női vízilabda-válogatottRetro noi jégkorcsolya, mukorcsolya cipo élvédovel - Sport

Sportpercek, Olimpia - női vízilabda, Parkes MédiaKlik

1. A magyar női vízilabda-válogatott megszerezte a harmadik helyet szombaton a tokiói olimpián, miután legyőzte az orosz csapatot, és ezzel első olimpiai érmét nyerte. A bronzérmes magyar válogatott a világméretű koronavírus-járvány miatt 2021-re halasztott 2020-as tokiói nyári olimpia női vízilabdatornájának.
  2. Magyarország-Orosz Olimpiai Csapat 10-10 (2-1, 5-3, 1-3, 2-3) Tacumi Vízilabdaközpont, zárt kapus gólszerzők olimpia Vízilabda válogatott vízilabda-válogatott tokiói olimpia döntetlen Hozzászólások. Nincs hozzászólás A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá..
  3. A magyar női vízilabda-válogatott megszerezte a harmadik helyet szombaton a tokiói olimpián, miután legyőzte az orosz csapatot, és ezzel megnyerte első olimpiai érmét. A csoportmeccsek nyitányán 10-10-es döntetlent játszott a két csapat
  4. A női vízilabda a 2000-es Sydneyi játékok óta szerepel az olimpia programjában, a magyar válogatott az első alkalommal nem kvalifikálta magát, azóta azonban megszakítás nélkül ötödször lesz ott az olimpián. Érmet még nem sikerült nyerni a mieinknek, pedig háromszor is nagyon közel álltak hozzá: az athéni hatodik hely.

Óriási magyar győzelem, bronzérmes a női vízilabda-válogatot

1. A magyar női vízilabda-válogatott legyőzte a holland csapatot a tokiói olimpia keddi negyeddöntőjében, így a következő körben a fináléba kerülésért játszhat - írja za MTI. A magyarok 14-11-re nyertek a nagy taktikai csatát hozó, feszült hangulatú találkozón, a csapat legeredményesebb játékosa Leimeter Dóra volt.
  2. A magyar női vízilabda-válogatott 8-6-ra (2-0, 3-2, 3-2, 0-2) kikapott a spanyoloktól a tokiói olimpia csütörtöki elődöntőjében. Bíró Attila szövetségi kapitány együttese csak a második negyedben szerezte meg az első gólját, végig hátrányban volt, az Európa-bajnok ellenfél többször is négy góllal vezetett, és.
  3. Japán legyőzésével olimpiai negyeddöntős női vízilabda-válogatottunk. MH/MTI 2021. július 30. péntek. 13:15 de nyert a házigazda japánok ellen a tokiói olimpia női vízilabdatornáján, s ezzel biztosította a helyét a negyeddöntőben. A pénteki találkozón 30 gól esett
  4. Óriási bravúr az olimpián, győzött a magyar női vízilabda-válogatott A magyar válogatott második csoportmeccsén elképesztő bravúrt végrehajtva 10-9-re legyőzte a kétszeres címvédő amerikai csapatot a tokiói olimpia női vízilabdatornájának szerdai játéknapján

A magyar női vízilabda-válogatott 10-10-es döntetlent játszott az orosz csapattal az első csoportmérkőzésén a tokiói olimpián. Magyarország-Orosz Olimpiai Csapat 10-10 (2-1, 5-3, 1-3, 2-3) Tacumi Vízilabdaközpont, zárt kapu A magyar női vízilabda-válogatott legyőzte a holland csapatot a tokiói olimpia keddi negyeddöntőjében, így a következő körben a fináléba kerülésért játszhat. Gurisatti Gréta ismét főszereplő volt - Fotó: MTI/Kovács Tamás Bíró Attila, a magyar női vízilabda-válogatott szövetségi kapitánya szombaton kihirdette 15 fős keretét a trieszti olimpiai kvalifikációs tornára - írja az MTI. A csapat vasárnap reggel busszal utazik az észak-olaszországi helyszínre, ahol kedden Izrael együttese ellen kezdi meg szereplését A japánok legyőzésével olimpiai negyeddöntős a női vízilabda-válogatottunk. MTI. 2021. július 30., péntek 12:30. A magyar válogatott harmadik csoportmeccsén a vártnál nehezebben ugyan, de nyert a házigazda japánok ellen a tokiói olimpia női vízilabdatornáján, s ezzel biztosította a helyét a negyeddöntőben. A pénteki. Olimpiai bronzérmes a magyar női vízilabda-válogatott A magyar női vízilabda-válogatott megszerezte a harmadik helyet szombaton a tokiói olimpián, miután 11-9-re legyőzte az orosz csapatot a Tacumi Vízilabdaközpontban rendezett zárt kapus mérkőzésen, és ezzel első olimpiai érmét nyerte

A női vízilabda válogatott nem titkoltan éremért érkezett Tokióba. Ehhez azonban több kemény ütközetet kell sikerrel megvívnia Bíró Attila tanítványainak. A magyar csapat a címvédő amerikaiakkal és azzal a Tokióban Orosz csapat néven induló együttessel került egy csoportba, akikkel szemben öt éve, Rióban 19-18-ra. A női magyar vízilabda-válogatott következő mérkőzésén, július 28-án szerdán az Egyesült Államok válogatottjával csap össze. az Orosz olimpiai csapat játékosa a világméretű koronavírus-járvány miatt 2021-re halasztott 2020-as tokiói nyári olimpia női vízilabdatornája első fordulójában játszott mérkőzésen. Olimpia: aranyérmes a kajak-négyes, a női vízilabda-válogatott pedig bronzot szerzett Tokióban • 2021. augusztus 07., szombat • • A női válogatott a legutóbbi három olimpián mindig a negyedik helyen végzett, Rióban éppen az oroszoktól kapott ki a bronzmeccsen Innen nem volt visszaút! Végre, negyedjére megnyerte a bronzmeccset a magyar női vízilabda válogatott. Ezzel a harmadik hellyel először szerzett érmet olimpián a magyar női szakág vízilabdában! Tokiói olimpia, vízilabda, nők, bronzmérkőzés Magyarország-Oroszország: 11-9 (2-2, 5-3, 0-3, 4-1 12:20 Tollaslabda-Női egyéni: Sárosi Laura XXXII. Nyári Olimpia 2020 - Tokió (élő közvetítés) m4 sport TV műsor 2021. július 28. szerda 06:4

Sportpercek, Olimpia - női vízilabda, Keszthelyi MédiaKlik

A magyar női vízilabda-válogatott legyőzte a holland csapatot a tokiói olimpia keddi negyeddöntőjében, így a következő körben a fináléba kerülésért játszhat. Fotó: MTI / Kovács Tamás A magyarok 14-11-re nyertek a nagy taktikai csatát hozó, feszült hangulatú találkozón, a. Olimpiai kvótát szerzett a női vízilabda-válogatott. A magyar női vízilabda-válogatott ott lesz a tokiói olimpián: Bíró Attila szövetségi kapitány együttese a trieszti selejtezőtorna szombati elődöntőjében 13-10-re nyert a házigazda olaszok ellen, ezzel kivívta részvételét az ötkarikás játékokon Olimpiai Játékok - női 2020 meccsek a Livesport.com oldalain. Ez a(z) Olimpiai Játékok - női 2020 tabellák oldala a (Kézilabda/Világ) kategóriában. Amennyiben másik, de ezzel megegyező, (tournament_noseason] nevű versenysorozatot keresel, válaszd ki a sportágat a felső menüben vagy a kategóriát (országot) a bal oldali menüben

A magyar vitorlázás eddig egy olimpiai medállal büszkélkedhet, 1980-ban, Moszkvában a Detre testvérek harmadikok lettek Repülőhollandiban. VÍZILABDA. A magyar női vízilabda-válogatott - ami korábban legyőzték a címvédő, olimpián 13 éve veretlen amerikai csapatot - 11-9-re kikapott a kínaiaktól

Legyőzte Hollandiát, elődöntős Tokióban a női

A bronzéremért játszhat a női vízilabda-válogatott a tokiói olimpián, miután 8-6-ra kikapott a spanyoloktól a csütörtöki elődöntőben. Bíró Attila szövetségi kapitány együttese csak a második negyedben szerezte meg az első gólját, végig hátrányban volt, az Európa-bajnok ellenfél többször is négy góllal vezetett. A női vízilabda a 2000-es sydneyi játékok óta szerepel az olimpia programján, azóta várjuk, hogy magyar csapat is ott legyen a dobogón. Eddig hét ország legjobbjainak adatott meg és most nyolcadikként csatlakozott hozzájuk a magyar női válogatott

Tokió 2020 - Bronzérmes a női vízilabda-válogatott. A magyar női vízilabda-válogatott megszerezte a harmadik helyet szombaton a tokiói olimpián, miután 11-9-re legyőzte az orosz csapatot, és ezzel első olimpiai érmét nyerte. Orosz olimpiai csapat: Karnauh - Prokofjeva, Karimova, Timofejeva, Szoboljeva, Ivanova, Glizina - cserék. 3. Női vizilabda olimpia 1,000+ 2021-07-30 21:00 Tokió 2020: Japán ellen is győztek a magyar női vízilabdázók - NSO. Az amerikaiak elleni szenzációs diadal után egy könnyebbnek ígérkező mérkőzés következett a magyar női vízilabda-válogatottnak a házigazda ellen Három góllal nyertünk az olaszok ellen Velük negyeddöntőzhet a magyar női vízilabda-válogatott Borítékolható a helycsere a csoportkörben. Megosztás. Szerző:Metropol . 2021.08.01. 10:37. olimpia. Minden bizonnyal a hollandokkal csap majd össze a tokiói olimpia női vízilabdatornájának negyeddöntőjében a magyar válogatott

Vízilabda olimpiai selejtező élőben: Magyarország-Olaszország. Infostart- 21.01.23 19:53Sport. Egyetlen mérkőzésen múlik a magyar női vízilabda-válogatott tokiói részvétele: a ma esti trieszti mérkőzésaen a hazai csapatokat, az olaszokat kelle legyőzni ehhez A magyar női vízilabda-válogatott megszerezte a harmadik helyet szombaton a tokiói olimpián, miután legyőzte az orosz csapatot, és ezzel első olimpiai érmét nyerte. Bíró Attila szövetségi kapitány együttese 11-9-re verte az orosz együttest, amellyel első mérkőzésén 10-10-es döntetlent játszott A magyar válogatott harmadik csoportmeccsén a vártnál nehezebben ugyan, de nyert a házigazda japánok ellen a tokiói olimpia női vízilabda-tornáján, s ezzel biztosította a helyét a negyeddöntőben. A pénteki találkozón 30 gól esett A magyar női vízilabda-válogatott Olaszország 13-10-es legyőzésével kiharcolta a részvételi jogot a tokiói nyári játékokra a trieszti olimpiai selejtezőtornán

Olimpiai elődöntőben a női vízilabda-válogatott M4 Spor

A magyar női vízilabda-válogatott 8-6-ra kikapott a spanyoloktól a tokiói olimpia csütörtöki elődöntőjében. Bíró Attila szövetségi kapitány együttese csak a második negyedben szerezte meg az első gólját, végig hátrányban volt, az Európa-bajnok ellenfél többször is négy góllal vezetett, és biztosan győzött A magyar női vízilabda-válogatott bronzérmet nyert a tokiói olimpián: Bíró Attila együttese a szombati helyosztón 11-9-re győzte le az orosz csapatot. Győzelmi öröm - Fotó: MTI/Illyés Tibor. Együttesünk már 7-4-re is vezetett a második negyed hajrájában, ám ezután az oroszok négy gólos szériával fordítani tudtak (7-8) Tokió 2020 - A spanyolok ellen már élesben tesztelnek Japánban a férfi vízilabdázók. Néhány nap pihenőt követően a Margitszigeten folytatta a felkészülést a tokiói olimpiára a magyar férfi vízilabda-válogatott, amely pénteken utazik Japánba

Olimpiai negyedik a női vízilabda-válogatott | M4 Sport

Tokiói olimpia: a női vízilabda-válogatott is éremért

Elődöntős a női vízilabda-válogatott A magyar női vízilabda-válogatott legyőzte a holland csapatot a tokiói olimpia keddi negyeddöntőjében, így a következő körben a fináléba kerülésért játszhat A legutóbbi három olimpián egyaránt a negyedik helyen zárt női vízilabda-válogatottunk, ezt a pozíciót pedig Tokióban éremre cserélné. Ez simán benne van a pakliban, köszönhetően a sorsolásnak. A tornára 10 csapat kvalifikálta magát, amelyeket két ötös csoportba osztották Olimpiai esélylatolgatónkban ezúttal a női vízilabda-válogatott kerül nagyítónk alá. Tegnap megérkezett az olimpiai faluba az ötkarikás játékokon éremesélyesnek számító magyar női vízilabda-válogatott, sőt, Gangl Edináék már a helyszínen is edzettek A magyar női vízilabda-válogatott 20-7-re legyőzte a francia csapatot, így bejutott a négy közé, ahol már a kvótáért száll harcba szombaton. Női vízilabda olimpiai selejtező - Sima siker a franciák ellen | Startla

Olimpiai Játékok - női 2020 eredmények, Kézilabda Világ

Női vízilabda olimpiai selejtező - A kvótáért harcol Triesztben a magyar válogatott 2021. január 18. hétfő - 16:15 Keddtől vasárnapig az olaszországi Triesztben játszik olimpiai selejtezőtornát a magyar női vízilabda-válogatott, és a döntőbe kell jutnia ahhoz, hogy ott legyen nyáron az egy évvel elhalasztott tokiói. A magyar női vízilabda-válogatott 8-6-ra kikapott a spanyoloktól a tokiói olimpia csütörtöki elődöntőjében A magyar női válogatott 11-9-re kikapott a kínai csapattól a tokiói olimpia női vízilabdatornáján, a csoportküzdelmek vasárnapi záró játéknapján. Az első félidőben ment el a meccs, amikor a magyar csapat kapufákat lőtt, a kínai viszont gólokat szerzett. Ennek ellenére a magyarok bejutottak a legjobb nyolc közé, ahol a másik csoport meccsei után derül ki az. Negyeddöntős a női vízilabda-válogatott! Körös Hírcentrum. Cikk feltöltve: 2021-07-30 12:54. Maiko (b) és Vályi Vanda a világméretű koronavírus-járvány miatt 2021-re halasztott 2020-as tokiói nyári olimpia női vízilabdatornájának harmadik fordulójában játszott Japán - Magyarország mérkőzésen a Tacumi. Tokió 2020: óriási siker, megnyerte a bronzmeccset a magyar női vízilabda-válogatott. Fotó: Leimeter Dóra (j) és az orosz Anna Tyimofejeva a világméretű koronavírus-járvány miatt 2021-re halasztott 2020-as tokiói nyári olimpia női vízilabdatornáján a harmadik helyért játszott Magyarország - Orosz Olimpiai Csapat.

Olimpiai Játékok / Női vízilabda negyeddöntő: Hollandia

Fotó: Keszthelyi Rita (k), valamint a spanyol Maica Garcia Godoy (b) és Elena Ruiz a világméretű koronavírus-járvány miatt 2021-re halasztott 2020-as tokiói nyári olimpia női vízilabdatornájának elődöntőjében játszott Magyarország - Spanyolország mérkőzésen a Tacumi Vízilabdaközpontban 2021. augusztus 5-én Negyedik olimpiai bronzmérkőzésén az első győzelemért ugrott medencébe a magyar női vízilabda-válogatott, a kaput ezúttal is a dunaújvárosi Magyari Alda védte. Ezt ne hagyja ki! Tarlós István: Gyurcsányék kijelentései az ötvenes éveket idézik Jól kezdődött a találkozó, a. A magyar női vízilabda-válogatott legyőzte a holland csapatot a tokiói olimpia keddi negyeddöntőjében, így a következő körben a fináléba kerülésért játszhat. A magyarok 14-11-re nyertek a nagy taktikai csatát hozó, feszült hangulatú találkozón, a csapat legeredményesebb játékosa Leimeter Dóra volt négy góllal A magyar női vízilabda-válogatott megszerezte a harmadik helyet szombaton a tokiói olimpián, miután 11-9-re legyőzte az orosz csapatot, és ezzel első olimpiai érmét nyerte. A női válogatott a legutóbbi három olimpián mindig a negyedik helyen végzett, Rióban éppen az oroszoktól kapott ki a bronzmeccsen. A csoportmeccsek. Angela WEISS / AFP. A magyar női vízilabda-válogatott hektikus mérkőzésen és leginkább rossz támadójátékának köszönhetően 8-6-ra kikapott Spanyolországtól a tokiói olimpia elődöntőjében, így a bronzmeccsen vigasztalódhat az Orosz Olimpiai Csapat ellen.A mérkőzésről itt találod a részletes beszámolót.. A tokiói olimpia női vízilabdatornájának a.

A magyar női vízilabda-válogatott megszerezte a harmadik helyet szombaton a tokiói olimpián, miután legyőzte az orosz csapatot, és ezzel első olimpiai érmét nyerte. 11-9 Bíró Attila szövetségi kapitány együttese 11-9-re verte az orosz együttest, amellyel első mérkőzésén 10-10-es döntetlent játszott Sporttörténelmi siker született Tokióban! A magyar női vízilabda-válogatott megszerezte a harmadik helyet szombaton a tokiói olimpián, miután legyőzte az orosz csapatot, és ezzel első olimpiai érmét nyerte. A csoportmeccsek nyitányán 10-10-es döntetlent játszott a két csapat. Az oroszok az amerikaiaktól, míg a magyarok a spanyoloktól kaptak ki az elődöntőben. Biró. Három negyedik hely (2008, 2012, 2016) után ez a magyar női vízilabda-válogatott első olimpiai érme. A dobogón ott állt a csapat szélsője, egyben egyik legjobbja, Leimeter Dóra , a Pedagógiai és Pszichológiai Kar nemrég végzett hallgatója is, aki az ötkarikás játékokon többszörös gólszerzőként is elmondta, a sikerhez. Tags: női vízilabda • olimpia • peking • sós ildikó Category: sports Sós Ildikó, a magyar nőivízilabda-válogatott kapusa az olimpia előtt arról beszélt, hogy nincsenek túlzott elvárások a csapattal szemben, hiszen annyira kiegyensúlyozott a mezőny, hogy akár hét együttes is megnyerheti a tornát A SEAT és a Magyar Vízilabda Szövetség együttműködésének keretében a női válogatott 15 tagja vehetett át egy-egy spanyol márkaautót, ezzel is segítve a gondtalan felkészülést a tokiói nyári olimpiai játékokra

Tokió 2020: 18 fős kerettel vág neki az olimpiai felkészülésnek a magyar női vízilabda-válogatott. Bíró Attila, a női vízilabda-válogatott szövetségi kapitánya 18 fős olimpiai keretet hirdetett, ebből jelöli majd ki a Tokióba utazó csapatát. A magyar szövetség honlapjának közlése szerint a felkészülés jövő. Első mérkőzésén végig vezetett, mégis 10-10-es döntetlent játszott a magyar női vízilabda-válogatott az orosz csapat ellen a tokiói olimpia hétfői játéknapján. Női vízilabdatorna, A csoport, 2. játéknap Negyedikként zárt a magyar válogatott a londoni olimpia női vízilabda-tornáján, miután a csütörtöki helyosztón kikapott az ausztráloktól. Ezt ne hagyja ki! Deutsch Tamás: a DK a történelmi traumák elszenvedőit csapja arcon Eredmény, a 3. helyért: Ausztrália-Magyarország 13-11 (2-1, 5-3, 3-4, 1-3 - 1-0, 1-0. 2021. január 19. 18.11. Bíró Attila, a magyar női vízilabda-válogatott szövetségi kapitánya kihirdette 15 fős keretét a trieszti olimpiai kvalifikációs tornára. A csapat vasárnap reggel busszal utazott az észak-olaszországi helyszínre, ahol kedden Izrael együttese ellen kezdte meg szereplését. Mint az elmúlt. A magyar válogatott harmadik csoportmeccsén a vártnál nehezebben ugyan, de nyert a házigazda japánok ellen a tokiói olimpia női vízilabdatornáján, s ezzel biztosította a helyét a negyeddöntőben. A pénteki találkozón 30 gól esett. Vályi gyorsaságának köszönhetően magyar támadással indult a mérkőzés és a csapatkapitány Keszthelyi révén sikerült is megszerezni a.

Egyenlített a BVSC a női vízilabda-bajnokság elődöntőjébenNői vízilabda: amerikai henger a mieink ellen | 24Magyar bírók a röplabda és a vízilabda olimpiai döntőjében

Olimpia: a magyar női vízilabdások bravúros győzelemmel kerültek a negyeddöntőbe. 2021.07.30. A magyar válogatott a harmadik csoportmeccsén van túl, bár nehéz volt, de győzelmet arattak a házigazda japánok ellen. Magyarország 17-13-ra verte meg a japán csapatot, így biztosították a helyüket negyeddöntőbe. A női. A hollandokkal negyeddöntőzhet a magyar női vízilabda-válogatott. Minden bizonnyal a hollandokkal csap majd össze a tokiói olimpia női vízilabdatornájának negyeddöntőjében a magyar válogatott. A hollandok a csoportkör vasárnapi záró napján 16-12-re nyertek a kanadaiak ellen, és bár jelenleg még másodikok, de az. A 2020. évi nyári olimpiai játékok, hivatalos nevén a XXXII. nyári olimpiai játékok egy több sportot magába foglaló nemzetközi sportesemény, amelyet 2020-ra terveztek, de a világjárvány miatt 2021-ben rendeznek meg Tokióban, Japán fővárosában.Hivatalosan a 32. újkori olimpia, mivel a sorszámozás értelmében az elmaradt olimpiai játékok is megrendezettnek számítanak

Női vízilabda olimpiai selejtező - Magyar siker a fináléban. A magyar válogatott nyerte a Triesztben rendezett női vízilabda olimpiai selejtezőtornát: Bíró Attila szövetségi kapitány együttese a vasárnapi döntőben 13-11-re győzött a hollandok ellen. A találkozónak nem volt tétje, ugyanis a tokiói játékokra a két. A SEAT támogatja a női vízilabda-válogatott olimpiai felkészülését. Budapest, május 19. - A SEAT és a Magyar Vízilabda Szövetség együttműködésének keretében a női válogatott 15 tagja vehetett át egy-egy spanyol márkaautót, ezzel is segítve a gondtalan felkészülést a tokiói nyári olimpiai játékokra. Budapest. sport ország-világ olimpia Tokió 2020 vízilabda A magyar női vízilabda-válogatott bronzérmet nyert a tokiói olimpián: Bíró Attila együttese a szombati helyosztón 11-9-re győzte le az orosz csapatot Olimpiai eredménye: 4. (2012, 2016) Bíró Attila szövetségi kapitány szerint abszolút elégedett lehet a női vízilabda-válogatott a bronzéremmel a tokiói olimpián. Megnézem. Történelmi tett: NŐI VÁLOGATOTTUNK BRONZÉRMES AZ OLIMPIÁN. 2021 augusztus 07

Női vízilabda: felkészülésben félúton, pihenőn SzegedenSúlyemelő Eb: Baranyai János 6

A várakozásoknak megfelelően a vizes sportokat tömörítő nemzetközi szövetség (FINA) májusról is elhalasztotta a magyar érdekeltségű női vízilabda olimpiai selejtezőtornát. A magyar szövetség honlapjának híre szerint a FINA hivatalos közleményben tudatta, hogy elhalasztja a trieszti - és a férfiaknak kiírt rotterdami - viadalt Női vízilabda: 25 (!) góllal győzött az olimpiai selejtező első meccsén a válogatott. 2021. 01. 19. A magyar női vízilabda-válogatott 27-2-re legyőzte Izrael válogatottját a Triesztben zajló olimpiai selejtezőtorna első játéknapján. A meccs legeredményesebb játékosa az öt találatig jutó Keszthelyi Rita lett Bíró Attila 18 fős olimpiai keretet hirdetett, ebből jelöli majd ki a Tokióba utazó csapatát. olimpia felkészülés női válogatott A női válogatott felkészülési programja az olimpiáig: Május 10-20. - edzések, Margitsziget Május 21-Június 5. - edzőtábor, Egyesült Államok Június 7-13. - edzések Margitsziget Június 13-21