Home

Nurofen cold

5. HOGYAN KELL A NUROFEN COLD AND FLU 200 mg/30 mg FILMTABLETTÁT TÁROLNI? A gyógyszer gyermekektől elzárva tartandó! Legfeljebb 25 °C-on tárolandó. A dobozon feltüntetett lejárati idő (Felhasználható) után ne alkalmazza a Nurofen Cold and Flu 200 mg/30 mg filmtablettát. A lejárati idő a megadott hónap utolsó napjára vonatkozik 2. TUDNIVALÓK A NUROFEN COLD AND FLU 200 mg/30 mg FILMTABLETTA SZEDÉSE ELŐTT. Ne szedje a Nurofen Cold and Flu 200 mg/30 mg filmtablettát. ha allergiás (túlérzékeny) az ibuprofénre, a pszeudoefedrinre vagy a Nurofen Cold and Flu 200 mg/30 mg filmtabletta egyéb összetevőjére A Nurofen Cold and Flu 200 mg/30 mg filmtabletta ibuprofén hatóanyagtartalma miatt azon gyógyszerek csoportjába tartozik, melyek csökkenthetik a fogamzóképességet. A termékenység az eredeti szintre áll vissza a készítmény szedésének megszakítása esetén

A Nurofen Cold and Flu 200 mg/30 mg filmtabletta alkalmazása esetén fellépő mellékhatások az alábbi gyakoriság szerint alakulhatnak ki: Gyakori: aluszékonyság, szédülés; Nem gyakori: hasi fájdalom, emésztési zavarok, hányinger; szorongás, álmatlanság, nyugtalanság, hallucinációk; fejfájás, ájulás, ízérzés zavar

  1. A Nurofen Cold and Flu 200 mg/30 mg filmtabletta az ibuprofén összetevőn kívül pszeudoefedrin-hidrokloridot is tartalmaz. A KOCKÁZATOKRÓL ÉS A MELLÉKHATÁSOKRÓL OLVASSA EL A BETEGTÁJÉKOZTATÓT, VAGY KÉRDEZZE MEG KEZELŐORVOSÁT, GYÓGYSZERÉSZÉT
  2. A Nurofen Cold and Flu 200 mg/30 mg filmtabletta fokozott elővigyázatossággal alkalmazható Kérje ki orvosa tanácsát, ha az alábbi esetek bármelyike fennáll: ha már volt, illetve jelenleg is van bármilyen emésztőszervi betegsége, ha már volt, illetve jelenleg is van asztmás betegsége, ha máj-, szív- vagy veseproblémái vannak, ha elzáródással járó érbete
  3. ek oka a vastagbélgyulladás (iszkémiás kolitisz) lehet
  4. Aktuális és akciós ajánlatok. Vásárlás előtt végezzen ár-összehasonlítást az ÁrGép-en
  5. Nurofen Stopcold 200 mg/30 mg film-coated tablets Ibuprofen / Pseudoephedrine hydrochloride Прочетете внимателно цялата листовка, преди да започнете да приемате това лекарство, тъй като тя съдържа важна за Вас информация
  6. dig kérjen tanácsot kezelőorvosától vagy gyógyszerészétől

A Nurofen Cold and Flu 200 mg/30 mg filmtabletta Mastercote yellow FA 0156-t tartalmaz A Mastercote yellow FA 0156 filmtabletta bevonat Sunset yellow (E 110) azo‑festéket tartalmaz, amely allergiás reakciókat okozhat A strip pack consisting of a blister tray of white pigmented 250 μm PVC/40 gsm PVDC laminate heat-sealed to lacquered 20 μm aluminium foil containing 2, 4 or 8 tablets. One or two trays packed in a cardboard carton (i.e. 4, 6, 8, 10, 12, 14 or 16 tablets). Not all pack sizes may be marketed

NUROFEN Cold and Flu 200 mg/30 mg filmtabletta (12x

Nurofen Quickzorb is effective in the temporary relief of pain and/or inflammation associated with: headache, migraine headache, tension headache, muscular pain, cold & flu symptoms, period pain, dental pain, sinus pain, back pain, arthritic pain. Nurofen Duralast 200mg Ibuprofen Medicated Dermal Patch 1x2 NUROFEN COLD FLU, soğuk algınlığı, gribal enfeksiyonlar, saman nezlesi, alerjik nezle, sinüzit (yüz sinüslerinin iltihabı), yutak iltihabı (farenjit) gibi üst solunum yollarındaki enfeksiyonlar (Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları) eşliğinde ortaya çıkan baş ağrısı, boğaz ağrısı, ateş, vücut kırgınlığı ve burun tıkanıklığının giderilmesinde kullanılır. Kullanımı 12 yaşın üstündeki çocuklar, ergenler ve yetişkinler için uygundur

Nurofen Cold & Flu Film - Coated Tablets contain Ibuprofen 200mg and Pseudoephedrine 30mg. For the symptomatic relief of colds & flu. Always read the label. Nurofen 5% W/W Gel contains Ibuprofen. For local symptomatic relief of pain and inflammation. Always read the label A Nurofen Cold and Flu 200mg/30mg filmtabletta 24x kapható a PharmaPlaza webpatika Láz- és fájdalomcsillapítás kategóriájában kedvező 2.185 Ft-os áron. Tekintse meg a Nurofen Cold and Flu 200mg/30mg filmtabletta 24x terméket Nurofen Cold and Flu 200 mg/30 mg filmtabletta. ibuprofén, pszeudoefedrin-hidroklorid . Mielőtt elkezdi alkalmazni ezt a gyógyszert, olvassa el figyelmesen az alábbi betegtájékoztatót, mert az Ön számára fontos információkat tartalmaz A Nurofen Cold and Flu 200 mg/30 mg filmtabletta egyidejű bevétele étellel és itallal . Gyomor-bélrendszeri problémákkal küszködő betegeknek tanácsos a gyógyszert étkezés közben bevenni. Ha a készítmény bevétele étkezés után történik, a felszívódás sebessége csökkenhet NUROFEN COLD AND FLU 200MG/30MG FILMTABLETTA 12X kedvező 1.690 Ft-os áron a Vitapack webáruházban. Tekintse meg most

A Nurofen Cold and Flu 200 mg/30 mg filmtabletta alkalmazása esetén fellépő mellékhatások az alábbi gyakoriság szerint alakulhatnak ki:. Gyakori: aluszékonyság, szédülés. Nem gyakori: hasi fájdalom, emésztési zavarok, hányinger. szorongás, álmatlanság, nyugtalanság, hallucináció NUROFEN COLD AND FLU 200MG/30MG FILMTABL. 12X. Gyors megoldás a megfázás és influenza 6 tünete ellen (orrfolyás, orr- és melléküreg-dugulás, fejfájás, láz, torokgyulladás, izomfájdalmak). Kettős hatóanyagának köszönhetően 2-szer gyorsabban csillapítja a megfázás tüneteit.*. Nem álmosít nurofen cold and flu f.c.tab (200+30)mg/tab bt x 24 (blist 2 x 12) Ευρετήριο Αναφορές Σκεύασμα - Γενικές πληροφορίε Nurofen Cold And Flu 200mg/30mg filmtabletta 24x. Az ibuprofén a nem-szteroid gyulladáscsökkentők (NSAID) csoportjába tartozik, amelyek a szervezetnek a fájdalomra, gyulladásra és lázra adott kémiai válaszát tudják befolyásolni. A pszeudoefedrin az orrnyálkahártyára gyakorolt érösszehúzó hatásával csökkenti az orrdugulást Nurofen Cold and Flu 200 mg/30 mg filmtabletta. ibuprofén, pszeudoefedrin-hidroklorid. Olvassa el figyelmesen az alábbi betegtájékoztatót, mely az Ön számára fontos információkat tartalmaz. Ez a gyógyszer orvosi rendelvény nélkül kapható

Nurofen Cold and Flu 200 mg/30 mg filmtabletta 12 db

A Nurofen Cold and Flu hatása kettős, egyszerre csillapítja a fájdalmat és mérsékli az orrnyálkahártya duzzanatát, vérbőségét. Jól alkalmazható megfázás, influenza és influenzaszerű megbetegedések kezelésére. Gyorsan és hatékonyan csökkenti az orr és az orrmelléküregek dugulását és az orrfolyást, enyhíti a betegséggel járó fájdalmat, fejfájást. Nurofen 24-Stunden Schmerzpflaster 200 mg wirkstoffhaltiges Pflaster Wirkstoff: Ibuprofen. Anwendungsgebiete: Kurzzeitige, symptomat. Behandlung von lokalen Schmerzen bei akuten Zerrungen und in der Nähe der Gelenke verstauchter Gliedmaßen nach einem stumpfen Trauma bei Erwachsenen und Jugendlichen ab 16 Jahren Το Nurofen είναι παυσίπονο που προσφέρει στοχευμένη ανακούφιση από τον πόνο. Πιο γρήγορο & πιο δυνατό από τον πόνο

Nurofen Cold and Flu 200mg/30mg filmtabletta 24

Nurofen Express Max Strength 400mg 20 Liquid Capsules

Cold and flu symptoms can be similar, but they are different infections. Colds mainly affect the nose and throat. Flu symptoms usually start suddenly with a high fever and tend to make the body ache Nurofen Cold and Flu filmtabletta . Mielőtt elkezdené gyógyszerét alkalmazni, olvassa el figyelmesen az alábbi betegtájékoztatót. Ez a gyógyszer orvosi vény nélkül kapható. Az optimális hatás érdekében azonban elengedhetetlen e gyógyszer körültekintő alkalmazása A Nurofen Cold and Flu 200 mg/30 mg filmtabletta az ibuprofén összetevőn kívül pszeudoefedrin-hidrokloridot is tartalmaz. A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét

Nurofen Cold and Flu 200 mg/30 mg filmtabletta 12x - SIP

Nurofen: Bízd ránk a fájdalmat! Nurofe

Nurofen Joint & Muscular Pain Relief 200mg Medicated Plaster, For pain relief of muscular strains or sprains close to the joint of the upper or lower limb. Contain ibuprofen. Nurofen Cold & Flu Relief 200mg/5mg Tablets, Contains ibuprofen & phenylephrine hydrochloride, For cold & flu relief A Nurofen Cold and Flu filmtabletta nem szedhető gyógyult, illetve jelenleg is fennálló fekélybetegség vagy más súlyos emésztőszervi betegség esetén. Ezen kívül, ha az előzőekben felsorolt bármely összetevővel szemben ismert túlérzékenység áll fenn, illetve, ha Ön szalicilát tartalmú vagy más nemszteroid. NUROFEN COLD FLU Tablet Hakkında Bilinmesi Gereken Hususlar : İlacın etken maddesine alerjiniz varsa bu ilacı kullanmanız önerilmez. NUROFEN COLD FLU, burun tıkanıklıklarını açıcı, iltihap önleyici, ağrı kesici ve ateş düşürücüdür.Ağrı kesici ve ateş düşürücü etkisinin yanı sıra; burundaki kan damarlarını daraltarak burnu açar

Nurofen Express 200mg Liquid Capsules 10 Liquid Capsules

Nurofen fiyat 2021 , Nurofen Cold Fiyat 2021 - Nurofen Fiyatı 2021 - nurofen ilaç fiyatı - nurofen plus fiyat 2021 Nedir Ne İşe Yara nurofen cold şükela: tümü | bugün kombinasyon olarak ibuprofen ve psödoefedrin içeren kuvvetli ve uyku yapmayan bir grip ilacı jenerik ism

Nurofen cold 24 2021-augusztus ajánlatok ÁrGép ár

Nurofen Cold & Flu 200mg/5mg - 24 Tablets. This is a pharmacy medicine which means you will have to answer a short questionnaire before adding to your basket. £7.39. View. Nurofen For Children Strawberry 100mg/5ml Sachets - Pack Of 16. This product is suitable for children. Please read the full description for full details Nurofen Cold And Flu Tablet is used for Symptoms of cold and influenza, Analgesic, Nasal congestion, Sinus congestion and pressure, Headache, Joints pain, Muscles pain, Back pain, Pain in nerves, Pain in teeth and other conditions.Nurofen Cold And Flu Tabletmay also be used for purposes not listed in this medication guide nurofen reçeteye tabidir. alt tarafı soğuk algınlığı ilacı deyip geçmemek lazım. daha çok anı kurtaran ilaçlar bunlar, hastalığı iyileştirmeye yönelik değiller. benim için daha etkilisi benical cold ama onu son zaman'larda hiç alamıyorum eczaneden, nurofeni arada b tıbbi ürünle

Nurofen Cold and Flu 200mg/30mg filmtabletta - Pingvin Patik

A gyógyszerkészítmény hatása kettős, egyszerre csillapítja a fájdalmat és mérsékli az orrnyálkahártya duzzanatát, vérbőségét. Megfázás, influenza és influenzaszerű megbetegedések kezelésére alkalmazható. Gyorsan és hatékonyan csökkenti az orr és az orrme A medigen gyógyszerkeresőjében gyorsan tömören és érthetően megtalálja, hogy mit kell tudnia a(z) NUROFEN COLD AND FLU 200/30MG FTBL 12X-ról a részletes betegtájékoztatóval együtt. Használja ki az okosvény, az online gyógyszerrendelés, az online patikakereső és e-asszisztens előnyeit A Nurofen Cold and Flu 200 mg/30 mg filmtabletta gyorsan és hatékonyan csökkenti az orr és az orr melléküregek dugulását és az orrfolyást, enyhíti a betegséggel járó fájdalmat, fejfájást, csillapítja a lázat és a torokfájást <p>Gyorsan és hatékonyan csökkenti az orr és az orrmelléküregek dugulását és az orrfolyást, enyhíti a betegséggel járó fájdalmat, fejfájást, csillapítja a lázat és a torokfájást.</p> <p>12 éves kortól adható.</p> <p>Hatóanyag: 200 mg ibuprofén + 30 mg pszeudoefedrin-hidroklorid filmtablettánként.</p> <p> </p> A gyógyszerkészítmény hatása kettős, egyszerre csillapítja a fájdalmat és mérsékli az orrnyálkahártya duzzanatát, vérbőségét. Jól alkalmazható megfázás, influenza és influenzaszerű megbetegedések kezelésében. Gyorsan és hatékonyan csökkenti az orr és az orrmelléküregek dugulását, enyhíti a betegséggel járó fájdalmat, fejfájást, csillapítja a lázat.

Nurofen termékek promóció Nurofe

Can Nurofen help with a cold? NUROFEN® COLD AND FLU contains the active ingredients ibuprofen and pseudoephedrine hydrochloride. Ibuprofen is used for the relief of the symptoms of colds and flu, including aches and pains, headache, fever and sore throat.It belongs to a group of medicines called non-steroidal anti-inflammatory drugs (NSAIDs) Nurofen Cold and Flu sadrži boju Sunset Yellow koja može uzrokovati alergijske reakcije. Ovaj lijek sadrži manje od 1 mmol (23 mg) natrija po doznoj jedinici (1 tableta), tj. zanemarive količine natrija. 3. Kako uzimati Nurofen Cold and Fl NUROFEN COLD AND FLU F.C.TAB (200+30)MG/TAB BT x 12 (BLIST 1 x 12) 1,66 € 1,96 € 2,81 € Reckitt Benckiser Hellas Healthcare Α.Ε. 23055.01.02 NUROFEN COLD AND FLU F.C.TAB (200+30)MG/TAB BT x 24 (BLIST 2 x 12) 6,00 € Reckitt Benckiser Hellas Healthcare Α.Ε Nurofen cold flu tablet, içeriğindeki ibuprofen ağrı kesici ve ateş düşürücü özelliğe sahiptir. Psödoefedrin burun açıcı burunda oluşan mukozayı gidermeye yarayan bir maddedir. Grip soğuk algınlığı haricinde sinüzitte de kullanılabileceği prospektüs bilgisinde belirtilmiştir

Нурофен е ефективно средство за облекчаване на различни видове болка като главоболие, мигрена, мускулни болки, болки в ставите, менструални болки и други NUROFEN COLD AND FLU 200MG/30MG FILMTABL 12X termékünk most 1.486 Ft-os áron elérhető. Vásároljon kényelmesen és biztonságosan webáruházunkból, akár percek alatt Nurofen Cold and Flu Film-Coated Tablets Product Information *. Company: Reckitt Benckiser Ireland Limite Nurofen Cold and Flu moţe prikriti znakove infekcija kao što su vrućica i bol. Stoga je moguće da Nurofen Cold and Flu može odgoditi odgovarajuće liječenje infekcije, što moţe dovesti do povećanog rizika od komplikacija. To je opaženo kod upale pluća uzrokovane bakterijama i bakterijskih koţnih infekcija povezanih s vodenim kozicama

Der Nurofen Junior Fieber- & Schmerzsaft 40 mg/ml ist eine flüssige Ibuprofen Suspension zur Fieber- & Schmerzlinderung bei Kindern ab 6 Monaten und einem Gewicht ab 7 kg. Er sorgt für schnelle und langanhaltende Fiebersenkung - in 15 Minuten - für bis zu 8 Stunden. Er ist in den Geschmacksrichtungen Erdbeer und Orange erhältlich, die beide. Nurofen day & night cold & flu tablets. Nurofen sinus and blocked nose tablets. Nurofen sinus pain relief tablets. There are many other medicines available for the treatment of cold and flu. Many. Nurofen cold flu tablet kullanırken dikkat edilmesi gereken durumlar! Nurofen cold tablet ile birlikte diğer soğuk algınlığı ilaçlarının kullanmayınız. Nurofen cold kullanımında mide ağrısı yaşanırsa ilacı kullanmayı bırakınız ve doktora danışınız. Herhangi bir mide problemi olan kişiler nurofen coldu dikkatli. Nurofen Cold and Flu 200 mg/30 mg filmtabletta 24x a Megfázás, meghülés kategóriában - most 2.204 Ft-os áron elérhető. Sütiket használunk a tartalmak és hirdetések személyre szabásához, közösségi funkciók biztosításához, valamint weboldalforgalmunk elemzéséhez

These include cough and cold remedies such as Nurofen Cold & Flu or Beechams Powders. Important Before taking any other medicines, check the label to see if they contain codeine, ibuprofen, aspirin or other NSAIDs. 6. Side effects of ibuprofen and codeine Nurofen Cold and Flu filmtabletta hatása kettős, egyszerre csillapítja a fájdalmat és mérsékli az orrnyálkahártya duzzanatát, vérbőségét. Megfázás,influenza és influenzaszerű megbetegedések,csökkenti az orr dugulását, orrfolyást,enyhíti a betegséggel járó fájdalmat, fejfájást, csillapítja a lázat és a torokfájást

Nurofen Cold & Flu Relief 200mg/5mg Tablets, Contains ibuprofen & phenylephrine hydrochloride, For cold & flu relief. Nurofen Migraine Pain, Contains ibuprofen lysine, For the relief of headache and migraine pain. Nurofen Plus, Contains ibuprofen and codeine, For the short term treatment of acute, moderate pain which is not considered to be. <p>Gyorsan és hatékonyan csökkenti az orr és az orrmelléküregek dugulását és az orrfolyást, enyhíti a betegséggel járó fájdalmat, fejfájást, csillapítja a lázat és a torokfájást.</p> <p>12 éves kortól adható.</p> Ibuprofen is combined with other painkillers in some products. It's an ingredient in some cold and flu remedies, such as Nurofen Cold and Flu. You can buy most types of ibuprofen from pharmacies and supermarkets. Some types are only available on prescription. For under-17s, read our information on ibuprofen for childre

Nurofen 200mg Caplets 16 Caplets | Medicines | Iceland Foods

Nurofen cold 2021-augusztus ajánlatok ÁrGép ár

Add Nurofen Cold & Flu Ibuprofen 200Mg Tablets 16 Pack Add add Nurofen Cold & Flu Ibuprofen 200Mg Tablets 16 Pack to basket. Nurofen Express Caplets 256Mg 12S. Write a review Rest of Ibuprofen shelf. Low Everyday Pric Nurofen Express Caplet 684mg Ibuprofen Lysine. Nurofen Express is a fast acting pain and fever relief. Contains 400mg Ibuprofen. This item is prescription only. Please consult your healthcare professional Categories Core 1. Express 2. Nuromol 1. Children.

Nurofen Cold & Flu Relief contains ibuprofen and phenylephrine hydrochloride, which are effective in relieving the symptoms associated with colds and flu, including relief of aches and pains, sore throats, headache, nasal congestion (blocked nose) and lowering of temperature. Ibuprofen belongs to a group of medicines known as non-steroidal anti. NUROFEN COLD Tabletten 20 mg 200: Nurofen Kälte ist ein Medikament zur Behandlung von Erkältungskrankheiten bei Erwachsenen (ab 15 Jahren) angegeben: Gefühle von verstopfte Nase, Kopfschmerzen und / oder Fieber This is Nurofen Cold and Flu - Carl The IT Guy by juan sevilla on Vimeo, the home for high quality videos and the people who love them

Nurofen For Children 3 Months To 5 Years Strawberry 100mlCountdown Pharmacy | Nurofen Children Pain & Fever Relief

НУРОФЕН СТОПКОЛД таблетки * 12 (NUROFEN STOPCOLD tablets

Nurofen Cold & Flu provides effective temporary relief of the major symptoms associated with cold and flu without causing drowsiness, including headache, sore throat, sinus pain, body aches & pains, runny nose, blocked nose and fever. Ingredients. Ibuprofen 200mg + Phenylephrine Hydrochloride 5mg Nurofen is a registered medicine (Australian Register of Therapeutic Goods (ARTG) number 144202) with the following indications: The temporary relief of pain (and discomfort) associated with headache, migraine headache, tension headache, dental procedures, backache, muscular aches and pains, period pain and rheumatic pain where inflammation is. Why is Nurofen Cold and Flu better than Nurofen Express Period Pain 200mg? 8 more pills in the box? 24 vs 16; Can be used to treat cold and flu symptoms? Recommended for sore throats? Has more than one active ingredient? Scroll down for more details Nurofen cold and flu tablets clears a blocked nose and sinuses, relieves aches, pains, headache and high temperature and eases the discomfort of a sore throat. As an alternative, doctors can also prescribe medication that can assist with flu. Please visit our Online Doctor service to proceed with an influenza consultation

NUROFEN COLD FLU 24 tablet etkin maddesi Ibuprofen + Pseudoephedrine Hcl bulunan ilaç eşdeğerleri listesi.Ayrıca ilaç ile ilgili olarak diğer yıllara ait fiyat değişikliklerini görebilir ve eşdeğer ilaç bilgilerine ulaşabilirsiniz.İlaç fiyatları ilgili döneme ait KDV Dahil tüketici satış fiyatlarıdır What is the difference between Nurofen Cold and Flu and Sudafed PE Pressure & Pain & Cold? Find out which is better and their overall performance in the painkiller ranking. Categories. Search. smartphones smartwatches headphones tablets. en. Overview + Add to comparison Nurofen Cold&flu Tab 24. Treat the source of the Cold & Flu symptoms by reducing the inflammation. Nurofen Cold & Flu reduces the inflammation and provides fast and effective temporary relief of symptoms without drowsiness Nurofen Cold & Flu 200mg/5mg 24 Tablets Cold And Flu. Nurofen Cold & Flu 36x - ExpressChemist.co.uk - Buy Online. Überprüfen Sie den niedrigsten Prei

NUROFEN COLD AND FLU FILMTABLETTA 24X Millennium

NUROFEN COLD & FLU. Rated 0 out of 5. 0 reviews. 42 sold in last 20 hours. Order in The Next to get it by July 17, 2021 ; Real Time 148 Visitor Right Now ; Guarantee safe checkout. Category: Nurofen Tags: nurofen,. After using NUROFEN® COLD AND FLU Storage. Keep this medicine in the original pack until it is time to take it. Keep your medicine in a cool dry place where the temperature stays below 25°C. Do not store NUROFEN® COLD AND FLU or any other medicine in the bathroom or near a sink. Do not leave it on a window sill or in the car

Panadeine, Nurofen Plus: Script requirement forpanadol pain relief tablets paracetamol nurofen hedexCold Pack Sofort-Kältekompression | Kühlung

Nurofen Day & Night Cold & Flu Tablets. Nurofen Day & Night Cold & Flu 200mg Tablets are ideal for quick relief during the day and throughout the night. Each capsule contains Ibuprofen to target aches and pains plus Phenylephrine Hydrochloride to ease congestion For example, Nurofen's caplets for joint and back pain contain 256mg of sodium ibuprofen (a fast-acting version of ibuprofen). But while the Nurofen packs claim 'targeted relief,' normal Nurofen Express tablets are exactly the same, and any generic rapid ibuprofen equivalent will have the same effect Nurofen cold flu 24 tablet prospektüs, Kullanma Talimatı, kısa ürün bilgisi, fiyat, ssk karşılıyormu, muadil, eşdeğerler